Hızlı yayın dağı için Mikro T1 2moa w Yüksek LRP Dağı tüfek kapsam Hızlı yayın dağı için Mikro T1 2moa w Yüksek LRP Dağı tüfek kapsam Hızlı yayın dağı için Mikro T1 2moa w Yüksek LRP Dağı tüfek kapsam

Hızlı yayın dağı için Mikro T1 2moa w Yüksek LRP Dağı tüfek kapsam

₺192.66 ₺169.51
Stokta var
a1290

Etiketler: Ucuz Hızlı yayın dağı için Mikro T1 2moa w Yüksek LRP Dağı tüfek kapsam, Yüksek Kalite Hızlı yayın dağı için Mikro T1 2moa w Yüksek LRP Dağı tüfek kapsam, Çin Kapsam Montajları ve Aksesuarları Tedarikçiler.

 • Kılavuz Süresi: 10 " / 25cm
  Kılavuz Türü: Rolling
  Model Numarası: Mount
  Product name: T1 SCOPE mount
  Color: Black
  Weight: 65g
  material: metal
  function: for micro t1
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)


  hızlı yayın dağı için Mikro T1 2moa w Yüksek LRP Dağı tüfek kapsam
  malzeme: metal
  ağırlık: 65g
  Ai mp oint Mikro T1 2moa w/Yüksek LRP (hızlı kolu yayın) Montaj. ne olursa olsun misyonu, senin boyutu ve ağırlığı ekipmanları kritik bir faktör olduğunu. Ai mp oint Mikro T-1 ile, Ai mp oint sağlayan amaçlayan bir sistemi tanıttı bizim tam boyutlu manzaraları performansını en küçük paket mümkün
  zorlu koşullar için hafif sight
  teklif inşa edilmiştir aynı savaş kanıtlanmış sağlamlık diğer Ai mp oint ürünleri gibi, Mikro T-1 önemsiz ağırlık eklerken zor koşullar altında güvenilir gerçekleştirir silah. kullanım için uygun
  tüfekler
  Carbines
  Shotguns
  makineli guns
  tabancalar
  Ai mp oint Mikro T-1 bağımsız sight olarak idealdir, ve ayrıca piggybacked üstüne büyük büyüteç kapsamları, gece görüş, veya termal görüntüleme optik.
  mükemmel gece görüş uyumluluk
  Mikro T-1 avcılar ve spor atıcılar tarafından da kullanılabilir ihtiyacı olan gece görüş uyumluluk. kullanım için Mikro T-1 performansını optimize edilmiştir tüm nesiller ile gece görüş cihazlar (NVDs), ama 3rd nesil gece görüş teknolojisi için idealdir.
  net, parlak görüntü mümkün
  Ai mp oint eşsiz kaplama ön lens üzerinde kırmızı nokta ' ın seçilen frekans ışık yansıtır yakın zamanda 100% verimlilik vermek mümkün olan en yüksek enerji az miktarda nokta parlaklık diğer dalga boylarında iken görünür ve yakın-kızılötesi spektrum kısmını minimum geçmek azaltma. bu net sağlar, parlak görüntü ile kullanıldığında mümkün bir 3rd nesil Gece Görüş Cihazı (NVD).
  4 NVD ile-uyumlu parlaklık ayarları ve 8 günışığı ayarları dahil bir ekstra parlak ayarı, Mikro T-1 yuvarlak saat kullanım için hazırdır.
  Ai mp oint Mikro T-1 benzersiz özellikleri
  tüfekler için Ideal, carbines, shotguns, makineli guns, ve tabancalar
  ağırlık 3.7 oz. (105g) montaj dahil, sight sadece 3.0 oz. (84g)

 • Değerlendirmeler (1)

  • Sarahn Baker

   E-posta ile anlatıldığımda alınan ürün, anlaşılmaz bir mesaj vermek zorunda kaldım

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler