ÜCRETSIZ NAKLIYE CE ve FDA CONTECO8A Elektronik Tansiyon Aleti, Kan SpO2 Basıncı LCD Ekran Ücretsiz SpO2 Yetişkin Probe + Yetişkin Manşet ÜCRETSIZ NAKLIYE CE ve FDA CONTECO8A Elektronik Tansiyon Aleti, Kan SpO2 Basıncı LCD Ekran Ücretsiz SpO2 Yetişkin Probe + Yetişkin Manşet ÜCRETSIZ NAKLIYE CE ve FDA CONTECO8A Elektronik Tansiyon Aleti, Kan SpO2 Basıncı LCD Ekran Ücretsiz SpO2 Yetişkin Probe + Yetişkin Manşet ÜCRETSIZ NAKLIYE CE ve FDA CONTECO8A Elektronik Tansiyon Aleti, Kan SpO2 Basıncı LCD Ekran Ücretsiz SpO2 Yetişkin Probe + Yetişkin Manşet ÜCRETSIZ NAKLIYE CE ve FDA CONTECO8A Elektronik Tansiyon Aleti, Kan SpO2 Basıncı LCD Ekran Ücretsiz SpO2 Yetişkin Probe + Yetişkin Manşet ÜCRETSIZ NAKLIYE CE ve FDA CONTECO8A Elektronik Tansiyon Aleti, Kan SpO2 Basıncı LCD Ekran Ücretsiz SpO2 Yetişkin Probe + Yetişkin Manşet

ÜCRETSIZ NAKLIYE CE ve FDA CONTECO8A Elektronik Tansiyon Aleti, Kan SpO2 Basıncı LCD Ekran Ücretsiz SpO2 Yetişkin Probe + Yetişkin Manşet

₺405.47 ₺385.20
Stokta var
a1794

Etiketler: Ucuz ÜCRETSIZ NAKLIYE CE ve FDA CONTECO8A Elektronik Tansiyon Aleti, Kan SpO2 Basıncı LCD Ekran Ücretsiz SpO2 Yetişkin Probe + Yetişkin Manşet, Yüksek Kalite ÜCRETSIZ NAKLIYE CE ve FDA CONTECO8A Elektronik Tansiyon Aleti, Kan SpO2 Basıncı LCD Ekran Ücretsiz SpO2 Yetişkin Probe + Yetişkin Manşet, Çin Tansiyon Tedarikçiler.

 • öğe Türü: Blood Pressure
  boyut: nothing
  malzeme: nothing
  Marka Adı: CONTECMED
  Model Numarası: CONTEC08A
  uygulama: Kol
  Emtia Kalite Belgelendirme: CE
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 16cm x 11cm x 12cm (6.30in x 4.33in x 4.72in)


  ÜRETIM: CONTEC TıBBI SYSTEMS CO., LTD
  modeli: elektronik Tansiyon Aleti-CONTEC08A
  lütfen unutmayın biz bizden Amerikan alıcılar için teslim depo, diğer alıcılar için biz Çin depodan teslim. anlayışınız için teşekkürler!
  giriş
  CONTEC08A bir masaüstü Elektronik Tansiyon Aleti, Yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran, tedarik İngilizce/Çince arayüzü, Güçlü görünürlük. Tam otomatik kan basıncı ölçmek, bu bir ev olabilir tansiyon aleti yetişkin için kullanılan, pediatrik ve neonatal. The cihaz parametre tedbir işlevi vardır, ekran ve kayıt çıkışı, ve kabul veri inceleme arayüzü gibi " veri listesi ", " eğilim grafik ", " büyük yazı ", SpO ile 2 tedbir fonksiyonu (opsiyonel ile SpO 2 prob). uygulanabilir clinique, fiziksel merkez ve günlük sağlık aile üyesi.
  özellikler
  1. Tam otomatik kan basıncı ölçmek
  3. tedbir modları Üç çeşit: yetişkin, pediatrik ve neonatal.
  4. veri inceleme Tarafından arayüzü gibi " veri listesi ", " eğilim grafiği ", " büyük yazı ", NIBP veri bir bakışta açıktır.
  5. SpO2 tedbir fonksiyonu Ile (isteğe bağlı SpO2 probu ile).
  6. fizyolojik alarm işlevi Vardır. Bu ayarlanabilir alarm limitleri, zaman kan basınç yüksek sınırı daha yüksek veya daha düşük olduğu düşük sınırı, fizyolojik alarm meydana gelecektir. Alarm anahtarı set olabilir.
  7. Ekran görüntüler istemi mesaj güç düşük olduğunda, ve cihaz düşük güç istemi ses verir. The istemi ses anahtarı ayarlanabilir.
  8. When etkileyen faktörler vardır sürecinde tedbir tedbir ve ölçü sonucu alamayan cihazın, cihaz ilgili hata mesajı görüntüleyebilir.
  9. kısa süreli güç depolama fonksiyonu Ile, pili değiştirirken, saat zaman fonksiyonu etkilenebilir edemez.
  10. NIBP ölçü birimi iki türlü Kaynağı: mmHg/kPa
  11. Store ile ölçü sonuçlarını tarih ve zaman.
  12. Yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran, tedarik İngilizce/Çince arayüzü, güçlü görünürlük.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler