Meshpot Orkide Çiçek Pot Çift Katmanlar Bahçe Pot Örgü, Kök Kontrol Patent Teknolojisi, Mükemmel Drenaj (ID.: 4.7 Inç) Meshpot Orkide Çiçek Pot Çift Katmanlar Bahçe Pot Örgü, Kök Kontrol Patent Teknolojisi, Mükemmel Drenaj (ID.: 4.7 Inç) Meshpot Orkide Çiçek Pot Çift Katmanlar Bahçe Pot Örgü, Kök Kontrol Patent Teknolojisi, Mükemmel Drenaj (ID.: 4.7 Inç) Meshpot Orkide Çiçek Pot Çift Katmanlar Bahçe Pot Örgü, Kök Kontrol Patent Teknolojisi, Mükemmel Drenaj (ID.: 4.7 Inç) Meshpot Orkide Çiçek Pot Çift Katmanlar Bahçe Pot Örgü, Kök Kontrol Patent Teknolojisi, Mükemmel Drenaj (ID.: 4.7 Inç) Meshpot Orkide Çiçek Pot Çift Katmanlar Bahçe Pot Örgü, Kök Kontrol Patent Teknolojisi, Mükemmel Drenaj (ID.: 4.7 Inç)

Meshpot Orkide Çiçek Pot Çift Katmanlar Bahçe Pot Örgü, Kök Kontrol Patent Teknolojisi, Mükemmel Drenaj (ID.: 4.7 Inç)

₺62.33 ₺56.09
Stokta var
a5741

Etiketler: Ucuz Meshpot Orkide Çiçek Pot Çift Katmanlar Bahçe Pot Örgü, Kök Kontrol Patent Teknolojisi, Mükemmel Drenaj (ID.: 4.7 Inç), Yüksek Kalite Meshpot Orkide Çiçek Pot Çift Katmanlar Bahçe Pot Örgü, Kök Kontrol Patent Teknolojisi, Mükemmel Drenaj (ID.: 4.7 Inç), Çin Saksılar ve Saksılar Tedarikçiler.

 • stil: modern
  Model Numarası: DR120A-H
  Marka Adı: MESHPOT
  İkinci el ile: Çiçek / Yeşil Bitki
  Tipi: saksılar
  malzeme: Plastik
  plastik Türü: PP
  terbiye: Kaplamalı değil
  kullanım Durumu: kat
  Type: Pots, Nursery Pots
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 17cm x 16cm x 13cm (6.69in x 6.30in x 5.12in)


  Malzeme PP (polipropilen), Gıda Sınıfı Hammadde, Toksik Olmayan Ve Tatsız. Özellikleri Bizim Fabrika Araştırma Odaklama Vardır, Üretim, Pazarlama Kök Kontrol Havzası, hangi Kılavuzları Kök Büyümek Ve Önler Kökleri Çürümeye Çünkü Çok fazla Su; Daha Su Ve Hava Ve Düzenleyen Için geçirgen Flor Bir. Mükemmel Drenaj, sağlıklı kök gelişimini teşvik için maksimum drenaj sağlar. Iyi Hava Hareketi, zaman bir bitki için çok büyük olur bir katı pot, kökleri başlar daire ve choke her diğer. Daha fazla hava akımı kök bölge erik kök yapısı ve çizerek önler. Paketi Dahil
  1 PC Tepsi, 1 PC Iç Pot, 1 PC Dış Pot; Ürün Ağırlığı: 0.14 KG Not: Saksı etli bitkiler veya dekoratif figürler herhangi içermez.

 • Değerlendirmeler (2)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler