ULINK2 kol STM32 simülatörü orijinal firmware altın-kaplama oto JTAG yükseltme transferi kurulu ULINK2 kol STM32 simülatörü orijinal firmware altın-kaplama oto JTAG yükseltme transferi kurulu ULINK2 kol STM32 simülatörü orijinal firmware altın-kaplama oto JTAG yükseltme transferi kurulu ULINK2 kol STM32 simülatörü orijinal firmware altın-kaplama oto JTAG yükseltme transferi kurulu

ULINK2 kol STM32 simülatörü orijinal firmware altın-kaplama oto JTAG yükseltme transferi kurulu

₺71.75
Stokta var
a1598

Etiketler: Ucuz ULINK2 kol STM32 simülatörü orijinal firmware altın kaplama oto JTAG yükseltme transferi kurulu, Yüksek Kalite ULINK2 kol STM32 simülatörü orijinal firmware altın-kaplama oto JTAG yükseltme transferi kurulu, Çin Elektronik Stoklar Tedarikçiler.

 • test4: 4
  is_customized: Evet
  Marka Adı: BETTERSHENGSUN
  Model Numarası: ULINK2 ARM STM32
  Test1: 4
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)

  [Giriş] Keil ULINK2 hata ayıklama adaptörü bağlamak için bir PC USB portuna hedef sistemi (JTAG üzerinden, SWD, veya OCDS), programı sağlar gömülü hedef donanım programlama ve hata ayıklama için. [Özellikler] Çeşitli destekler ARM7, ARM9, Cortex-M, 8051 ve C166 cihazlar JTAG hız kadar 10 MHz (SWD) desteği için seri tel hata ayıklama ARM Cortex-M cihazlar Cortex-M için uygundur kadar 1 Mbit/s (UART modu) seri tel görüntüleyici (SWV) veri iz Gerçek zamanlı ajan sahip bir bellek okuma/yazma yürütme, terminal öykünme, ve seri hata ayıklama çıkışı süreci Keil μVision IDE ve Debugger ile sorunsuz entegrasyon Geniş hedef gerilim aralığı: 2.7 V-5.5 V USB güç (güç kaynağı gerekli) Kullanım için standart Windows USB sürücüleri tak ve çalıştır kurulum Hedef 20-pin konnektör (0.10 ")-kol standart JTAG konektörü ULINK2 kullanılabilir: Hata ayıklama (on-chip JTAG kullanarak, SWD, veya SWV) on-chip Flash bellek programlama (kullanıcı yapılandırılabilir flaş programlama algoritmaları kullanarak) Kullanım ULINK2 adaptörü ve Keil μVision IDE/Debugger, kolayca hedef donanım oluşturmak, indir, ve test gömülü uygulamalar.

 • Değerlendirmeler (2)

  • Zadohlik 58

   Teşekkür ederim

  • Espino Crispin

   Hata ayıklayıcı yeterince hızlı geldi. Parça postanede alınana kadar takip edildi. Yumuşak bir pakette paketlenmiştir. Her şey iyi geldi. Dahil hata ayıklayıcı ve USB kablosu (açıklamasında olduğu gibi). Bağlantıdan sonra cihaz normal olarak belirlendi. Işi kontrol etmedim. Satıcı tavsiye eder.

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler