EarthHalf Levha-Gümüş Antimikrobiyal Iletken Kumaş Topraklı levha Için Sağlık ve EMF Koruma EarthHalf Levha-Gümüş Antimikrobiyal Iletken Kumaş Topraklı levha Için Sağlık ve EMF Koruma EarthHalf Levha-Gümüş Antimikrobiyal Iletken Kumaş Topraklı levha Için Sağlık ve EMF Koruma EarthHalf Levha-Gümüş Antimikrobiyal Iletken Kumaş Topraklı levha Için Sağlık ve EMF Koruma EarthHalf Levha-Gümüş Antimikrobiyal Iletken Kumaş Topraklı levha Için Sağlık ve EMF Koruma EarthHalf Levha-Gümüş Antimikrobiyal Iletken Kumaş Topraklı levha Için Sağlık ve EMF Koruma

EarthHalf Levha-Gümüş Antimikrobiyal Iletken Kumaş Topraklı levha Için Sağlık ve EMF Koruma

₺273.27 ₺259.60
Stokta var
a5883

Etiketler: Ucuz EarthHalf Levha Gümüş Antimikrobiyal Iletken Kumaş Topraklı levha Için Sağlık ve EMF Koruma, Yüksek Kalite EarthHalf Levha-Gümüş Antimikrobiyal Iletken Kumaş Topraklı levha Için Sağlık ve EMF Koruma, Çin Sac Tedarikçiler.

 • renk: Beyaz
  boyut: 260cmx59cm
  tip: Çarşafı
  sınıf: Grade A
  ağırlık: 990 g
  stil: Düz
  model: Düz Boyalı
  Thread Count: 200TC
  Marka Adı: U-SILVER
  Yaş Grubu: Yetişkinler
  desen Türü: Katı
  Model Numarası: 260cm x 92cm
  kumaş Sayısı: 70D
  malzeme: 35% silver 65% cotton
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 32cm x 28cm x 7cm (12.60in x 11.02in x 2.76in)


  Malzeme: 95% pamuk 5% gümüş iplik
  Boyutu: 260 cm genişliği 92 cm uzun
  Bu toprak levha dahil değildir Topraklama Bağlantı Kablosu En Iyi Mevcut! 95% Yumuşak, Yenilenebilir Pamuk, 5% Saf Gümüş Topraklama Izgara Bilim SAĞLıKLı UYKU-bizim orijinal Toprak ile Uyku yatak mat olacak zemin size dünya'nın uçucu enerji böylece deneyimi zahmetsiz sağlık faydaları ve elektrostatik koruma koruma. Gümüş ızgara bez kumaş da karşı koruma ve bilgisayarınıza pozlama neden yorgunluğu azaltır, pc, elektronik ve diğer kaynaklardan EMF deşarj. Haber değişiklikler için bir kaç hafta sürebilir gibi şifa terapi olduğunu kademeli. TOPRAK BAĞLANTıSı-Bizim Büyük Topraklama Marka Yarım Levha 102 "x 36", ve kullanım topraklama tel tasarlanmıştır fiş içine zemin portuna duvar outlet veya topraklı çubuk, bağlayan toprak uyku sırasında. Sizin vücut altında bırakır, üzerinde düzenli alt levha, çapraz veya boyuna için kapak sizin yatak parçası nerede cilt genellikle kişileri levha, atmak veya battaniye. O olabilir değil mutlaka kapak yarım tüm yatak. SAĞLıK FAYDALARı-Zaman bağlı dünya'nın doğal elektron akım, birçok kişi deneyimi olumlu sağlık faydaları gibi derin, daha kaliteli uyku, daha az stres, daha fazla enerji, gelişmiş dolaşım, azaltılmış inflamasyon, daha hızlı kurtarma travma, hızlandırılmış yara şifa, vücut detoksifikasyon, rahatlama kas baş ağrısı ve kas gerginliği, Azaltılmış menstrüel belirtileri, azaltılabilir veya ortadan kronik ağrı, ve doğal bir duygu wellness, sakin ve denge kök çakra. PRIM MALZEMELER-Topraklama Marka Topraklama çarşaf ve yastık kılıfı bir prim blend hazırlanmış yüksek kaliteli, yumuşak, yıkanabilir ve doğal pamuk ipliği (95 yüzde) ile gömülü bir özel, iletken antistatik metal örgü kontrol desen yapılmış saf gümüş (5 yüzde). Evrensel tasarım barındırır her boyutu yatak dahil, kral, Kaliforniya kral, kraliçe, tam ve ikiz minder. Elektrik kullanmak değildir Gümüş Topraklama Izgara Kumaş:

 • Değerlendirmeler (1)

  • Kkk Kingcharles

   Içinde topraklama kablosu yok mu? Ayrı olarak satın almam gerekiyor mu?

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler