100 ML Su Transfer Baskı Film için Hidrografik Aktivatör B Film, dekoratif Malzeme Için Su Baskı

100 ML Su Transfer Baskı Film için Hidrografik Aktivatör B Film, dekoratif Malzeme Için Su Baskı

₺114.11 ₺97.02
Stokta var
a3174

Etiketler: Ucuz 100 ML Su Transfer Baskı Film için Hidrografik Aktivatör B Film, dekoratif Malzeme Için Su Baskı, Yüksek Kalite 100 ML Su Transfer Baskı Film için Hidrografik Aktivatör B Film, dekoratif Malzeme Için Su Baskı, Çin Yazıcı Parçaları Tedarikçiler.

 • Model Numarası: Activator B
  Marka Adı: vilaxh
  Tipi: Other
  Volume: 100 ml
  Feature: volatile
  State: Liquid Coating
  Color: transparent&clear
  Main Raw Material: hydrographic activator
  Application of Activator: liquefy the water transfer printing film
  Storage Method: Keep in cool&ventilated place
  Birim Tipi: parça
  Paket Boyutu: 25cm x 5cm x 5cm (9.84in x 1.97in x 1.97in)


  paket Şunlardır:
  100 ML Aktivatör B
  su transfer baskı teknolojisi
  su Transfer Baskı ceket bitirme teknolojileri bir tür olduğunu bir 3D eğrisi üzerinde istenilen desen. yüzey yapmak için güzel ve ürünleri değerini ekleyin, biz bu teknoloji uygulayabilirsiniz ahşap taneleri gibi-baskı desenleri aktarmak, mermer taneleri, karbon fiber desenler, kamuflaj desenler ve hatta bunun üzerine kendi tasarımları. birçok gibi sektörlerde uygulanabilir otomobil parçaları, araç parçaları, ev aletleri, ayakkabı, mobilya. malzemeler hemen her türlü uygulanabilir, özellikle plastik.
  ana süreç prosedürü: ayrı oturtma, baz renk kaplama, film aktivasyon, yayılma film su üzerinde, transfer baskı, yıkama ve üst kaplama. su transferi film için yeni teknoloji su transferi mürekkep ile mürekkep püskürtmeli yazıcı tarafından kullanılır ve film. herhangi özelleştirilmiş görüntü nesneleri transfer edilebilir.
  su transfer baskı aktivatör A ve B açıklama
  aktivatör A üzerinde kullanılır BOŞ su transfer baskı film, boş yazdırılabilir PVA film için uygundur. yüksek kaliteli aktivatör, su bazlı mürekkep film üzerinde düzeltmek yardımcı.
  bizim aktivatörü ile, biz koruyabilirsiniz su bazlı mürekkep suda eriyen!!!
  açıklama:
  aktivatör puan A ve B maddesi, baskı filmi gerektirir ise A ve B kullanılan. eğer bu bir baskılı film sadece B su transferi yapabilirsiniz . bir kullanım: kür şekli boş üzerinde desenler baskılı film. B kullanımı: sıvılaşma baskı filmi, sıvı sadece baskı mürekkep desenli afterfloating suda.
  aktivatör A ve B arasındaki farklı nedir?
  1. biz iki tür hidrografik film, bir mürekkep püskürtmeli yazıcı baskı için boş film olduğunu, diğeri tarafından zaten baskılı ofset yazıcı.
  2. The tarafından boş film baskı yapabiliyor pigment mürekkep ile mürekkep püskürtmeli yazıcı, ve baskılı film yağı baz ile mürekkep ofset yazıcı tarafından yazdırılır.

 • Değerlendirmeler (1)

  • Gororagorora

   Ürün geldi...

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler